Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemem alatt mindig kis...

A szemem alatt mindig kis lilaság van. Azt hallottam az azért van mert keveset alszok, de épp ezért az utóbbi időben csomót pihentem, de még mindig ugyanolyan. Szerintetek mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
valakinek mindig olyan, mert az erek látszanak át, mert vékony ott a bőr. korrektorral.
2010. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vérszegénység is okozhatja
2010. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a vérszegénységről hallottam...
2010. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, vashiány okozhatja. Egyébként a kisbabámnak is ilyen. :S
2010. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és hogyan tehetnék ellene? valami alapozo krém vagy ilyesmi? nem igen értek ehhez sajnos.
2010. jún. 17. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekemis ilyen mindkét szemem alatt,igaz én későn is fekszek le és nem pihenem ki magam.Most hogy nyáriszünet van kicsit másabb,de még mindig karikás és énis alapozót használok.Olyankor a szemem alatt is bekenem és már jó is:)
2010. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ilyen alapozo krémet hol tudok venni?van valami jobb márka belőle?
2010. jún. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!