Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon tartós szemöldökfesték,...

Nagyon tartós szemöldökfesték, honnan?

Figyelt kérdés
Hol tudnék nagyon tartós sötétbarna (nem vörösen kopó) szemöldökfestéket venni és milyen márkát? Több terméket kipróbáltam már de eddig semmi sem bizonyult 1 hétnél tartósabbnak, nagyon világos, kevés szemöldököm van:( Tetováltatni nem akarom. Jól néz ki ha befestem, csak iszonyat hamar lejött eddig minden amit rákentem. Ti milyen festéket használtok?

2018. jún. 26. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én fodràszcikkesnél kaphatót szoktam venni. Refectocil a neve.
2018. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus vagyok.

Refectocilt használják átlagban a kozmetikusok is. Vagy a jimjamot, de szerintem az gyengébb minőségű.

Hagyd fenn hosszabb ideig, végül sima vizes letörlés után egy bórvizes áttörlés segít fixálni. Én itthon magamnak, ha nincs bórvíz, akkor egy kis citromsavat vízbe. (Vagy akár ecet,almaecet is jó) (Ne legyen túl savas pH-ju).

Ezenkívül arcradírozáskor (ha használsz persze), akkor a szemöldöködre ne menj rá, ne dörzsöld feleslegesen.

2018. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!