Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen lánynak az...

Szerintetek milyen lánynak az ajak pc? (karika, sima? )

Figyelt kérdés
Légyszi indokoljatok is.
2010. jún. 18. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem annyira szép. Nem nőies :) Meg amőgy se tetszik...Ott lóg egy "vas" darab a szádon..:) De ez egy lány véleménye..:D
2010. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha passzol a stílusához, akkor jó. Nekem volt középen egy karika nagyon sokáig. Vagányabb lányoknak nagyon jól tud állni. Bár azt ne várd, hogy mindenkinek tetszeni fog. Nekem tetszett minden esetre.
2010. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem szép, bár nekem inkább az tetszik ha a száj oldalára van szúrva, szóval nem középre. énis szeretnék majd olyat. ha olyan vagány, bevállalós stílusod van akkor karika, ha pedig átlagos, szép arcod akkor a sima. piercingek közül ajak a legszebb szerintem, csak az ékszert kell jól megválasztani. valamelyik csak illik hozzád.
2010. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!