Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan arany nyaklánc...

Létezik olyan arany nyaklánc hogy vékony és nehéz?

Figyelt kérdés
A tesóm mondta hogy egy ember akitöl telefont vett hogy a nyakában lévö arany nyaklánc 3 milliót ér! És vékony, de a tesóm azt mondta hogy nehéz de én nem hiszek neki,szerintem ilyen nincs mert azt mondta hogy még az enyém is vastagabb annál a nyakláncnál,és én komolyan nem értem hogy ha az enyém vastagabb 35g és 330-at ér és egy vékonyabb kb 15g meg 3 milliót ér.

2018. júl. 25. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kialakítás lehet becsapós, mert más egy nagy kapcsos, üreges, vékony lapokkal díszített monstrum ha súlyra meg kevés.

Egy sima, tömör meg nehés is lehet.


Bár nem látjuk, hogy mire gondolsz.. a tiéd milyen, a másiké milyen.


Ennek ellenére egy 3 milliós lánc tuti nem néz ki kicsinek.

2018. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj. Ha az arany mennyisége adja az ár jelentős részét (márpedig elég nehéz elképzelnem, hogy a kialakítása milliókat érne :D), akkor azért kell, hogy legyen rendesebb súlya. Nagyobb súlyú aranynak pedig nagyobbacska a térfogata is.


Laikusként teljesen butaságnak tartom azt, amit a tesód mond s szerintem nem tévedek.

2018. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira már rég nem értékes az arany, hogy egy lánc 3 millát érjen. Hacsak nem valami több száz éves családi ereklye egy nemesi dinasztiából vagy királyi udvarból...
2018. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Dehogynem értékes az arany..

Hol élsz? Szárnyal az ára.


Az árat meg nem csak a kialakítás, történet határozza meg, hanem maga a súly is. Elvégre az adja a minimum árát.

Nagy súlyú láncok meg mindig is voltak és lesznek is.


Nemrég láttam egy 2 kilós nyakláncot. Teljesen otromba volt, kényelmetlen is, mégis léteznek, mert van rá igény.

Na az a 2 kilós, nem 3 millát ért.. s csak a grammonkénti olvasztott árát nézem, akkor 20 millió felett van!

2018. júl. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem hinném hogy régi lenne mert 1 hónapja vette és azt mondta a tesómnak hogy sárga arany szerintem a sárga arany nem 3 millió,nekem amúgy egy 35g tömör barakka stílusú nem olyan hatalmasannagy nem vékony de nem is vastag de azt mondta hogy az enyém is vastagabb annál de mégsem ér annyit,a tesóm lehet hogy azért érezte nehéznek mert utoljára egy felfújt barakka volt a kezében nem?
2018. júl. 26. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!