Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljak tartós...

Hogyan csináljak tartós sminket fesztiválra?

Figyelt kérdés

Nem valami szép a bőröm, pattanásos és heges. Sziget idejére valami normális fedő alapozást szeretnék felvinni. Ugye lehetőleg úgy, hogy a napon ne süljön az arcomra, illetve ne folyjon le, kevésbé legyen maszatolódós. Vízállónak is kéne lennie, és jó lenne, ha nem gyullasztaná be a pattanásokat még jobban. Ezen kívül hamar lesz zsíros a bőröm, akkor főleg, ha valami olyan van rajta, ami nem tetszik neki.

Alapozáson kívül bármilyen tartós smink tippet is elfogadok, nem szoktam intenzíven sminkelni, úgyhogy többnyire fogalmam nincs.

Előre is köszi 😊



2018. júl. 30. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyen melegben ne alapozz, tudom hogy idegesítőek a hegek meg a pattanások, de az sokkal rosszabb, mikor lefolyik az egész. Ha mégis sminkelnél, alaposan tisztítsd meg a bőröd, és használj primert. Ez egy glicerines krém, ami segít helyén tartani az alapozót. Púder segít a fixálásban. Válassz mindenből vízállót, szempillaspirál, szemceruza, tus. Ha szemhéjpúdert szeretnél használni, jó választás egy szemhéjpúder alapozót beszerezni. Szemöldök igazítás gél állagú fixálóval vagy pomádéval történjen. Remélem segítettem.
2018. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenből vízálló

Primer

Púder

Fixáló spray

2018. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se alapozz, én soundon voltam így és nagyon megbántam. Amúgy sem fog érdekelni senkit az arcod, de hidd el abban a hangulatban téged sem.
2018. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!