Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D műszempillátol a sajátom...

3D műszempillátol a sajátom is kihullgat teljesen?

Figyelt kérdés
3,5 hete tetettem fel 2 illetve 3D szempillasort. Azóta 2x voltunk nyaralni tengerparton, viszont semmi baja nem volt a szememnek tőle. Most amikor kezd kihullani kb 2 naponta egy szál akkor a sajátom is alatta van és kihullik. Nem volt még előtte műszempillám így nem tudom, hogy ez normális-e és az a szempillám amúgy us kihullot volna ami egy normális cserélődés, vagy ez a ragasztótól lehet :/ Nektek is így szokott történni?

2018. júl. 31. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában igy szokott lenni sajnos.:(
2018. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a pilla amúgy is kihullott volna magától is, ha nem lenne rajta mű pilla, akkor is.
2018. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt írta a pillásom is, hogy alapjáraton is hullik ugye a pilla és azzal együtt a mű is :) Csak nyilván amúgy nem figyelem annyira, mint most hogy minden nap megfésülöm és nézegetem, hogy hogy állnak :)
2018. aug. 1. 14:09
 4/4 anonim válasza:

Szia! :) nem tudom mennyire aktuális de leirom azért az én tapasztalatom vele.

Nekem körülbelül fél évig volt 3d-s pillám. Viselése alatt nagyon figyelni kellett rá hogy hogyan alszok, öltözködésnél véletlenül se beleakadni, esetleges könnyezéskor úrihölgyeket megszégyenítő módon kell törölni a könnyeket. Tény, baromi jól nézett ki, ugyanakkor elég drága is szerintem a töltése. Na de az igazi probléma akkor jött amikor leszedettem.... Csutkára letörte a saját pilláim :) azóta hála a jó égnek visszanőttek, de nekem ez pont elég volt arra, hogy óvva intsek mindenkit az épített szempilláktól! Jobban megéri egy normális esetleg drágább spirálba beruházni

2018. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!