Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit vegyek? Helphelphelp

Mit vegyek? Helphelphelp

Figyelt kérdés

alapozót vagy púdert?

bőröm "adatai":

zsíros,így állatira csillog

az orrom állatira hámlik

pattis

mitesszeres

foltok vannak rajta(korábbi pattik nyomai)

az lenne a jobb amelyik jobbat eldedi a hibákat és a szem alatti karikákat.

(használok korrektort)


2010. jún. 19. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát külön-külön nemigen mész sokra velük, mert más a kettő és mind a kettőt érdemes használni. A púder nem fed semmit, csak mattít, az alapozót meg mattítani kell púderrel, ami fixálja is a sminket.
2010. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első jól megírta: mindkettőt kell venned. Ha tudsz, vegyél jobb minőségűt, vagy olyat ami antibakteriális! (pl: miss sporty világos zöld tubusos alapozó)
2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de az a baj h csak az 1ikre van pénzem :(
2010. jún. 19. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
spórolj, kunyerálj rokonoktól. nemhiszem hogy több tízezer forint egy alapozó vagy púder:)
2010. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Miss Sporty alapozóját nem ajánlom!1 órával a felvitel után már foltos!Viszont a púdere és korrektorja negyon jó!Szerintem vegyél púdert, én már rengeteg alapozót próbáltam, 1ik se vált be.
2010. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
próbáld megvenni mind2-t, de ha nem megy akkor valami jó púder. ;)
2010. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha csak enyikre van pénzed akkor ALAPOZOO mindenképp mer a puder csak mattit és ugyan ugy fognak látszani a börhibáid..
2010. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó alapozók 1000 Ft körül. (Ha kifogsz egy jó akciót, akkor RIMMEL-t vagy Maybelline-t is tudsz venni 1500 Ft alatt) A MISS SPORTY-nak tényleg jó a púdere, az meg olyan 800 Ft körül van. Szóval szerintem 2000 - 2500 Ft körüli összegért mindkettőt tudsz venni. Van az ADEN, ami egy olcsó márka, de tök jó a stiftes alapozója, vagy a Constance Carrollnak van egy új, 2 az 1-ben alapozó-korrektorja (2in1 Foundation), amit 360 Ft-ért vettem egy drogériában és k.rva jó, ugyanaz, mint a Maxfactor Pan Stick (csak 3000 Ft a különbség). Van a Rossmann-nak egy saját márkája a Synergen, ami olcsó, ugynakkor jó, mert kifejezetten problémás bőrre van!
2010. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

így néz ki a Constance Carroll:

[link]


így a Maxfactor Pan Stick:

[link]


hasonlóak nagyon, szerintem! Vagyis nekem van mindkettő, de nem sok különbséget tapasztalok köztük!

2010. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

off

Constance Carrollt lehet venni rosmanba is?:D

2010. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!