Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így kell használni a szempilla...

Így kell használni a szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Most vettem egy szempillaspirált. Ez az első, még sosem használtam. Amikor hazaértem ki akartam próbálni és alulról egy réteget húztam a szempilláimra. De amint pislantottam egyet a szemem alatt a bőröm rögtön fekete lett


Mit csinálok rosszul? (Anyu Rimmel London spiráljával is próbáltam, azzal is így jártam)



2018. aug. 2. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem csináltad rosszul, ha csak utána kenődött el. Nekem is volt ilyen kezdetben, de az rosszabb, amikor felkened és pont akkor kell tüsszentened. :D Ilyen esetekre mindig tartottam a neszeszeremben egy kis fültisztító pálcikát, ha megvizezed vagy teszel rá egy kis sminklemosót, szépen le lehet szedni az elkenődött részt. Illetve én most már úgy csinálom, hogy amikor felkenem kb. 1 percig próbálok csak előre figyelni és úgy pislogni, mert ha felfelé/lefelé nézel jobban elkenődik, míg meg nem szárad.
2018. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval csak az a lényeg hogy megszáradjon és utána már nem fogja összekenni ha pislogok?
2018. aug. 2. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megszárad. Mondjuk,akkor sem kéne hogy hozzáérjen a szemed aljához sehogy sem... Lehet hogy túl sokat raktál,vagy amikor felkented,a sörte hozzáért a bőrödhöz is,nem csak a pillákhoz. Vigyázni kell az ilyennel,főleg az alsó pilláknál. Nem kell sokat rakni. Vagy a sörte hegyével meghúzogatod kicsit,vagy cikk-cakk húzogatós mozdulatokkal,de vigyázz hogy ne nyomd oda nagyon,épp hogy csak. Amúgy ha lehullik,vagy összekened az se baj,száradás után könnyen lepöckölhető fültisztító pálcikával. A sminklemosó vagy nedvesítés azért nem jó,mert szétkeni,ha van alatta alapozó vagy szemhéjfesték azt is lemossa...szóval mikor megszáradt a pötty,megpörgeted rajta a fültisztító hegyét és kész. :)
2018. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szimplán félsz tőle gondolom hogy kinyomod a szemed vagy valami az elején én is féltem, de nem kell tarsd biztosan a kezed ne remegjen,és támaszd valamihez a kónyóköd,a szempilla tötől a végekig huz végig a spirálal,és kész is van.

Nekem a szemhéjamra szokott pici menni,amit egy fülpiszkáloval távolitok el miutan megszaradt.

2020. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!