Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök púdert\ceruzá...

Milyen szemöldök púdert\ceruzát ajánlotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan szemöldök cuccot szeretnék amivel meg vagytok elégedve,szép és nem jön le könnyedén.

#smink #szemöldök #eyebrow makeup
2018. aug. 3. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs, de Douglas szemöldökzselét használ egyik barátnőm, maximálisan meg van vele elégedve. Tartós, szép, természetes, sokáig tart
2018. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a MAC Fluidline brow gelcreme-t ajánlom, igaz egy picit drágább árkategóriás, de brutál tartós és egy kis tégely rengeteg ideig elég
2018. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én P2 szemöldökkrémet használok. Rossmannban kapható. Sokáig elég, nap végén is a helyén van. Az elején sok gyakorlás kell a használatához, mert könnyen túlzásba lehet vele esni. Hátránya hogy csak 2 árnyalatban kapható, mind2 barna. A sötétebbet inkább fekete hajhoz ajánlom, mert a világosabb is elég sötét. Sajnos szőkéknek egyáltalán nem jó. Festett, burgundi vörös hajszínhez a világosabbat használom.
2018. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én essence 2 színű szemöldökfesték szettet használok és elegem van belőle hogy a póló fel/le vétele is már koptatja,valami újat,praktikusat szeretnék kipróbálni :)
2018. aug. 5. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Catrice szemöldök ceruzáját használom, date with ash-ton árnyalatban.

Szőke hajhoz nagyon jól passzol, természetesnek hat.

2018. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Rimmel Londonnak a Brow this way szemöldökpalettáját használom, olyan közepesen tartós de szépen lehet vele dolgozni, az ecset is jó benne. Sokáig elég viszont, minden nap használom és félévente veszem újra.
2018. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!