Szemüveges lettem?!

Figyelt kérdés

Segítség! Szemüveges lettem, és mindenki azt mondja hogy milyen jól áll, eddig teljesen meg voltam magammal elégedve, de most tükörbe sem bírok nézni mert nagyon rosszul érzem magam tőle. Mit tegyek?

18/L


2018. aug. 10. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ne nezz tukorbe
2018. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idióta :)
2018. aug. 10. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Mert mit varsz mit kene erre irni? Egoboostot akarsz, hogy mindenki azt mondja tuti jol all, stb. Sajnos meg nem jottek ilyen valaszok :(

Majd idovel megbaratkozol vele vagy vegyel kontaktlencset. Ennyire egyszeru, csak kerlek, ne jatszd a hulyet

2018. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kontaktlencse nem jöhet szóba? Mikor én szemüveges lettem, akkor én is így éreztem. Mindenki mondogatta, hogy "ne aggódj, egy jó keret öltöztet", "választasz egy tök jó divatos keretet és tetszeni fog", engem pedig már a sírás kerülgetett, mert az összes létező keretet felpróbáltam és egyik gázabb volt, mint a másik. Egyet muszáj volt választani, de szinte soha nem hordom, mert azóta átváltottam kontaktlencsére. Eszméletlenül hülyén nézek ki szemüvegben, egyszerűen nem áll jól, szóval én el is felejtettem örökre.
2018. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Hordd minél többet most a nyáron pl utcára, szórakozóhelyre, rendezvényre, hogy megszokd. Lehet, hogy szeptemberre tökre megtetszik:)

Nem tudlak elítélni amúgy, mert én is hasonló szituációban vagyok, majdnem egy éve kaptam szemüveget, de én sem vagyok képes benne iskolába menni (szerencsére ha pl első padba ülök, akkor látok, itthon pedig próbálom minél többet használni számítógépezéshez). Borzasztó kevés az önbizalmam, hosszú évekbe telt elfogadni magam még szemüveg nélkül is.

/ítélkezést meg NEM kérek! Nem vagytok az én helyzetemben!/

2018. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Annyit jelent, hogy a külsőd a mindened. Ez olyan, mint a hosszú hajú lányok, akik bőgnek, hogy rövid hajjal rondák. Aki pedig rövid hajjal ronda, annak a feje ronda.


Neked ronda a fejed? Nem hiszem. Nem csak egy csinike pofi vagy.

2018. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Járj vakon,vagy használj kontaktlencsét.Esetleg tényleg ne nézz tükörbe.
2018. aug. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is hisztiztem rajta 1-2 hétig nagyon zavart. Majd megszokod.
2018. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is utáltam a szemüveget mindig is. Kisebb koromban nem állt jól, mert dundi voltam és kerek volt az arcom is. Ahogy nőttem egyre rosszabb lett a szemem, 15-16 évesen kaptam kontaklencsét, onnantól sokkal jobb lett a közérzetem. 21 vagyok, a mai napig gyűlölök szemüveget hordani, pedig most már mindenki azt mondja milyen jól áll (most már tényleg jól áll, én is látom), de teljesen más embernek, nagyon bénának érzem magam, ha abban kell kimennem az utcára, egész nap lehangolt, visszahúzódó vagyok, itthon sem bírom sokáig elviselni. Kérj kontaktlencsét, nem kell tőle félni, nagyon kényelmes, ha pedig idősebb leszel, akkor meg is műttetheted a szemed.
2018. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!