Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudom olcsón beszerezni a...

Hol tudom olcsón beszerezni a műkörmözéshez az alapanyagot és a felszerelést?

Figyelt kérdés

Szeretnék itthon ezzel foglalkozni mert már egy páran jelezték hogy megcsinálhatnám nekik mert megtetszett ami az én kezemen volt.Érdekelne minden nagyobb márka:Crystal,Perfect...De a saját oldaluk azok nem nekem valók hanem csak annak aki évente egy terméket rendelnek nem nekem aki minden héten több tízezreket költ el ott.

Ha van köztetek szakember vagy ilyesmi akkor elárulhatja honnan szerzi be a kellékeket,alapanyagokat(az se baj ha több oldalról jön össze az egész felszerelés)


2018. aug. 13. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én Crystal nails-el dolgozom! Minden gépem és a legtöbb eszközöm CN! A körmözés ilyen! Elég nagy befektetést igényel! Személyesen szoktam vásárolni, kellékes boltban, illetve házhoz jön hozzám körmös futár, két hetente.

Színes zselékből szoktam néha más márkákat venni, pl. Brill bird, perfect, 2M. Az olcsóbb nem érni meg, mert rossz minőség! Gondolok itt a wish-en és társain beszerezhető kellékekre! Egyszer kaptam ajándékba wish-ről rendelt színes zselé készletet. 40szín volt benne, 8ezerért🤣 2! darabot tudtam felhasználni belőle, mert a többi nem kötött meg! Szóval olcsó húsnak híg a leve.

2018. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Melyiket ajánlod a Crystalt vagy a Perfectet?

2018. aug. 13. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam, Crystalal dolgozom, így nyilván azt! Próbáltam a Brillbird és a Marilyn építő zseléit is , azok sem voltak rosszak. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2018. aug. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy szakma. Nem otthoni hobby. Tessék elvégezni az okjt, utána kenheted a zselét.

Mellesleg mi ez a marhaság, h a webshop csak annak jó, aki évente egy terméket rendel? Egész nyugodtan rendelhetsz akár hetente is webshopból.

2018. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tanfolyamot mert nem terveztem hogy ezt csinálom persze szívesen csinálom és szeretem csinálni de

annyira nem szeretném ezt csinálni hogy tanfolyamot is végezzek ezért csak az ismerősöknek csinálnám mert kérdezték hogy megcsinálom-e nekik és ha jöhetnek szóljak nekik .(Magamnak már régóta csinálom és megtetszett nekik)

2018. aug. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!