Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titánium fülbevaló Budapesten?

Titánium fülbevaló Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nikkel allergiás vagyok sajnos, gyerek voltam mikor utoljára hordtam fülbevalót; az allergia vetett véget a dolognak. Azóta van egy orrpiercingem titànból, 3 éves és szerencsére soha nem volt vele bajom :) Ezen felbuzdulva szeretnék újra fület lyukasztatni de nem tudom, hogy a fővárosban hova érdemes menni ilyen "extra" igényekkel. Úgy tudom frissen amúgy is valami belőhető pici ékszerre számíthatok, de ami fontos hogy hosszabb távon egy nagyobb karikát szeretnék majd, és sajnos azt sem tudom forgalmaznak-e olyat titániumból. Ha valaki tud valamit, kérlek írjatok!

Köszi :)



2018. szept. 1. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak belőni lehet, szerintem piercing szalonokban érdeklődj, anyának pl ha jól emlékszem titán talpas ékszerrel szúrták.
2018. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Azért gondoltam a belövésre mert amilyet szeretnék később (nagy, 5-6 cm átmérős karika) szerintem kezdésnek nem túl praktikus amíg gyógyul. De ha valaki esetleg tud konkrét helyet ahol biztosan tudok venni titán fülbevalót, (főként karikát, kisebbeket tuti lehet kapni titánból arra már találtam példát) annak örülnék legjobban mert neten hiába nézem nem találok semmit, külföldről nem szívesen rendelnék. Mivel elég erős az allergiám csak megbízható helyek jöhetnek szóba.
2018. szept. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!