Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudok összeforrasztani...

~Brigi~:$ kérdése:

Hogy tudok összeforrasztani egy szakadt nyakláncot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a baj, hogy a barátomtól kapott nyakláncom elszakadt, és már a városban 2 ékszerésznél is jártam, de semelyikük se tudja megcsinálni. Azért, mert nem arany, se nem ezüst, hanem egy rendes nyaklánc, amit az ékszerészek nem tudnak megcsinálni. Nekem nem az a fontos, hogy arany vagy ezüst legyen, a barátomtól kaptam és nagyon közel áll a szívemhez. Ezért,ha tudtok mondani olyan tippeket, amivel összetudom saját magam is forrasztani a nyakláncot, kérlek szóljatok. Segítsetek kérlek!!!

#ezüst #arany #nyaklánc #megforrasztás
2018. szept. 12. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendes? Gondolom valami gagyi fėmötvözet.
2018. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudják megcsinálni, mert valami gagyi fémötvözet, ami galvanizálva van. Ha hozzányúlnak vagy elég a francba az egész, rosszabb esetben csak a bevonat sérül meg, és nem tönkremegy,hanem hordhatatlanul ronda lesz. Hidd el kincsem,ha egy ötvös nem tudja megcsinálni,akkor te sem..
2018. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te a nyakláncomról nem beszélsz így, oké?:)
2018. szept. 16. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs,mindjárt össze is sz@rom magam. Sajnos bármennyire is magas az eszmei értéke számodra, a valóság az az,amit feljebb leirtunk. Nem javítható.
2018. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gagyi fémötvözetet kijavíthattad volna valami normálisabb fogalomra, ne haragudj, én kérek elnézést:D
2018. szept. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!