Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik oldalról tudnék rendeln...

Melyik oldalról tudnék rendelni sminkes cuccokat? Vagy üzlet is jó lenne!?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: ecsetekre,sminkpalettára stb...!

Egyébként kozmetikusnak készülök és jó lenne suli előtt felszerelkezni!


20L


2010. jún. 23. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ez attól függ milyen minőségben szeretnéd beszerezni az ecseteket,palettákat egy jobb fajta vagyis sminkes téren átlagos M.A.C ecset 3000-4000, a végső határ a csillagos ég.


egy otthonra is megfizethető átlagos paletta ár is a színvonaltól függ, 3000 ft tól egészen 1000000 forintig.


Ezekett általában jobb nagykereskedésekben nagy tételben beszerezni és igy még akciót is kaphatsz.


Ha viszont egyenlőre a gyakorlás a cél akkor erre kiváló a Dm-ben Rossmanban vagy Douglasban megtalálható termékek is.

2010. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt ajánlom: [link] . Lehet rendelni is, de személyesen is be lehet menni az üzletbe. Főleg professzionális termékeket árulnak, rengeteg sminkes, kozmetikus vásárol náluk.
2010. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Én ecseteket mostanában a Tündérvölgytől rendelek, olcsók és jó minőségűek, igazi szőrből vannak.

[link]

Illetve a Bőszecset is jó : [link]

[link]

2010. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. jún. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!