Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz a sötétebb rúzs sulis...

Gáz a sötétebb rúzs sulis napokra 18 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretem a nude árnyalatokat is , de néha hordanék mályvás, lilás, téglavörös színeket is (ami ugye nem vörös, és nem piros, azért annál szolidabb) Mondjuk ilyenekre gondoltam: [link] [link]

[link]



2018. okt. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha passzol a stílushoz miért ne? Nem vagy már kislány. ;) Akihez illik a tűzpiros, az simán jól néz ki hétköznap is.
2018. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyi idős vagy?:)
2018. okt. 10. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló színekkel megyek suliba, mint a második képen, de volt hogy vörös rúzs volt a számon. Én nem tartom gáznak,ez miatt nem fognak szajhának(gondolom ezért tartózkodsz a dologtól)nézni, nálam a tanárok nem szólnak miatta(bár ez iskolafüggő, ha nálad erre háklisak a tanárok akkor viszont az iskolába hanyagold, mert nem kéne magadra haragítani a tanárokat) . Én dicséretet is kaptam már, szóval ha a körülmények engedik szerintem nyugodtan menj úgy ha neked tetszik. (17/l)
2018. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egyáltalán nem gáz:)!

Igaz én 37 éves vagyok és nem tanár 😂,de szerintem egy 18 éves nőnek ez teljesen normális kozmetikum, nem érzek benne semmi megbotránkoztatót:).

Ráadásul férfi szemmel igencsak tetszetős is😉!

37/F

2018. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 24
2018. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Ezek nagyon szépek :) viseld nyugodtan, ebben semmi extra nincs, azt hittem erősebb színek lesznek. Én is szoktam ilyen színeket viselni simán, főleg így ősszel-télen egy jó kis vöröses-bordót. 19/L
2018. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a pirosba vagyok belebzulva 14 éves korom óta, és hordom is, semmi gáz nincs belőle.



22/nő

2019. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!