Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS hol vegyek műszempilla...

SOS hol vegyek műszempilla ragasztót, ami jó? Életem első pillaragasztása lesz, pilla már van.21L

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejts el. Inkább menj el pilláshoz minthogy valami gagyi ragasztóval tönkretedd a szemedet.
2018. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ketlem, hogy mindenkinek lenne penze 10+ ezres pillakra :) es azt is ketlem, hogy mindenki allando pillakra vagyok, ami igenis roncsolja a pillakat :D

Egyebkent Duo markaju ragasztot hasznalj, nagyon jo es semmi baja nem lesz a szemednek :)

2018. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Há neken a szemem egészsége fontosabb. Ha nem tudom kifizetni egy szakember munkaját, akkor nem kezdek el otthon sufnitunningolni.
2018. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Drága utolsó, az egyszer használatos műszempilla nem sufnituning, az egy teljesen más dolog, mint a tartós, szálanként épített pilla. Ezt nem azok használják, akik olcsóba’ akarják megoldani, hanem akiknek egyszeri alkalomra van szükségük műszempillára. Tájekozódj kicsit.

Kérdező: a DUO, mint ahogy azt már említették, verhetetlen a dologban, mindenképp megéri beruházni rá.

2018. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!