Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van EOS ajakbalzsama,...

Akinek van EOS ajakbalzsama, ti milyet használtok? És melyik a legjobb illatú?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, de annak nagyon mű illata van. Az összesnek ilyen mű illata van? Melyik amelyiknek a legjobb az illata?


Köszi!:)



2018. okt. 20. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy piros változat van, azt hiszem, gránátalmás, nagyon jó illatava és íze van, illetve ápolja is az ajkakakat. Nemrég vettem egy kékáfonyás, kékszínű csomagolásút, ugyanazt tudom elmondani róla. :) Finom illat, íz, és sok más ízesített ajakápolóval ellentétben nem kaparja a torkomat az íze. Viszont télire beszereztem egy sokkal táplálóbb terméket a Carmextől, ez tuti ellenszere a széltől kicserepesedett ajkaknak.
2018. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!