Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik évek óta hordanak műszemp...

Akik évek óta hordanak műszempillát, van még mire feltenni?

Figyelt kérdés
Persze, gondolom még van, különben nem lenne, de ha egyszer kipróbálnák, hogy hagyják pihenni, vajon mit látnának a tükörben? Van pár ismerősöm, akiket már legalább tíz éve nem láttam műpilla nélkül, és folyamatosan töltetik évek óta. nem káros ez hosszú távon? Nem fordulhat elő, hogy esetleg egyszer csak azon kapja magát a kozmetikus, hogy már nincs mire ragasztani? A sógornőm is évek óta műszempilla függő és kicsit aggódok érte. Kérdezgettem már tőle, hogy nem kéne néha hagyni kicsit regenerálódni? Azt mondta szokta, de nem hiszem, mert sosem láttam még naturálisan. Én egyszer vágtam bele, de csalódás volt, mert keveset rakott a csaj, és olyan volt a hatás, mintha csak kispiráloztam volna. De nem is ez a lényeg, hanem hogy nekem már ennyitől is gyérebbnek és rövidebbnek tűnt mire lepotyogtak, pedig még nehéz sem volt. Nem, nem az optikai csalódás volt az oka, a pilláim elvékonyodó végei amiket előtte kitudtam emelni spirállal, eltűntek.
2018. okt. 23. 08:50
 1/7 anonim válasza:
100%
en parszor probaltam, ugyan az volt a tapasztalatom, elvekonyodott, elgyengult, letoresezett, de ez sok mindentol fugg (eredeti szempilla erosegge, szempillas hozzaertese, ragaszto anyaga, minosege, mupilla sulya, mennyisege, esetleges alergia, stb). annyi biztos, hogy mindenkinek hosszutavu hasznalat utan gyengebb es kevesebb lesz, viszont ha abbahagyja jo esellyel visszano az eredeti (ami a muhoz kepest keves es rovid lesz :D). a ragaszto meg az alapbol oda nem illo plusz suly amitol gyengebb lesz, van aki erzekeny is a ragasztora, naluk tobb gondot is okozhat, de nyilvan aki evekig hordja, az nem valoszinu hogy erzekeny lenne ra. de ha evekig hasznaljak, es leveszik, akkor nagyon nehez lesz megszokni ismet az eredetit, plane hogy eloszor olyan lesz mintha nem is lenne pillaja. de ugyanugy, mint a korom egy hosszabbtavu mukorom hasznalat utan, visszano, visszaerosodik (normal esetben)
2018. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
jaj es a fo kerdesre nem valaszoltam :D van par ismerosom aki “muszempilla fuggo” es ok mondtak, hogy az elejen egy sima sor eleg volt, mostmar 3D-s kell ahoz a suruseghez (3 db 1 szalon) mert elegge kikoptatja, es nem no olyan gyorsan vissza. ha meg hasznal ra olyat, ami segiti a szempilla novekedest (ami nagyon draga is) az a mupilla ragasztojanak erejet gyengiti, tehat hamarabb lejon. de kb 2-4 het alatt no vissza az eredeti pilla, ha pihenteti a mupillat.
2018. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 éve van és igen nekem még mindig ugyanannyi de profi pillással rakatom

Szóval ez a titka :)

2021. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Ez már régi kérdés, azóta már én is rákaptam. :-D 4 hetente járok, és profi a pillásom. :-)
2021. jan. 30. 06:07
 5/7 anonim válasza:

az elso vagyok :)

ha meg valakiben fenn allna ez a kerdes, azota szerencsere sokat valtozott a piac, es ma mar sokkal kimeletesebb anyagokkal dolgoznak, iden nekem is volt 2-3d kb fel evig, es semmi baja nem lett a pillaimnak amikor leszedettem.

ma mar valoban a jo, megbizhato pillas a titok

2021. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval :) Jó pillás kell és akkor nincs semmi probléma . :)
2021. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Érdekes visszaolvasni ennyi év után a kérdésemet és a válaszokat, mennyi minden történt és változott azóta. :-) Már ritkán járok ide, és most vettem észre hogy a közelmúltban is jött válasz. Nos akkor írok pársort erről.

Miután már több mint 2 éve járok profi pilláshoz nagyon megszerettem, mert hihetetlen sokat tud emelni a megjelenésen, az arcon. Kicsit csököttebbek lettek a saját pilláim, de már nem érdekel, 45 éves vagyok, szebb már nem leszek. Az a baj, hogy az utóbbi időkben nagyon rapszodikusan járok anyagi problémák miatt. Néha kihagyom, és jelentkezem nála amikor épp jobb a helyzet. Most már az a legnagyobb félelmem, hogy a csaj nem fog majd vállalni, mert így sem bír már új vendéget fogadni, és ha sokáig ezt csinálom nála, előbb-utóbb betesz valakit a helyemre, aki minden hónapban biztos. Pedig őt nagyon szeretem emberileg, nem csak a munkáját. Őelőtte egy évig jártam egy lányhoz, aki szintén szépen dolgozott, de kissé idegbeteg volt, és türelmetlen. Pl. ha véletlen oldalra billent a fejem, mert kezdtem bealudni, éreztem hogy idegből rántja vissza. Ez a csajszi akihez most járok, végtelenül türelmes, és észrevettem mikor kezdtem oldalra dőlni, és nagyon lassan, óvatosan helyezett vissza középre. Múlt karácsony előtt még ajándékot is kaptam tőle, egy műszempilla tisztító habot és ecsetet.

Most megint parkolóra kellett tennem a dolgot, mert jelentkeztem több állásra is, és függőben vannak a dolgok, ezért nem mertem a megszokott órákra időpontot kérni. Eddig délelőtt jártam hozzá, mert ráértem, de most fogalmam sincs mi lesz pár hét múlva és őt sem akarom megszívatni. Félek, hogy ezt nem sokáig tolerálja velem, amit persze megértek, mert mástól veszem el a lehetőséget.

2022. márc. 19. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!