Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet tenni ha nagyon sok...

Mit lehet tenni ha nagyon sok festéket vesz fel a szempillaspirálom?

Figyelt kérdés

Volume Stylist curl&hold Essence szempillaspirálom van, és borzasztóan sok festéket vesz fel. Az oldalán mindig lehúzogattam a kefét, de még így is nagyon sok festék marad rajta! Segítsetek kérlek, mert nem tudok most egy újabb szempillaspirálra beruházni. (Zsebpénz hiánya miatt)

Előre is köszi:)



2018. okt. 31. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha nagyon zavar esetleg kis zsebkendore leitathatod a kefét.

Nekem js volt ilyen problémám én egeszen addig huzogattam mig szinte semmi nem volt rajta de igy is szep szempillákat csinált.

Idővel ha használod amugy is fogyni fog belőle szval jobb lesz utána:)

2018. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Idővel fogyni fog,de a legtöbb amit tehetsz,az ha így lehúzogatod,ahogy eddig is,vagy esetleg zsebkendővel letörlöd a felesleget. Ami nekem pl segített,az az,hogy használat előtt forró víz alá tartom a tubust,hogy megolvadjon,folyékonyabbá váljon benne a festék,ettől könnyebben kezelhető lesz,nem lesz csomós,és kicsit hígabb is,ennek köszönhetően ha lehúzoma. tubus oldalán a felesleget,pont elég marad rajta hogy ne nehezítse el a pilláimat. Ja,és mikor felviszed próbáld vékony rétegekben,nehogy hirtelen rácsomósodjon a sok festék! Kefével,esetleg az ujjaidal igazgasd el rajta.
2018. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tubusba nyomod vissza vagy egy tiszta zsepivel letorlod
2020. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!