Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű a kedvenc körömla...

Milyen színű a kedvenc körömlakkotok? És milyen márkájú? Vagy milyennel szoktátok általában (a mindennapokon) festeni a körmeiteke?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rózsaszín, lila, piros, bordó, de a legkedvencebb a pink.
2010. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kedvencem a rózsaszín árnyalatai,

moyrát és miss sporty-t használok fedőlakként rimmel

2010. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a hétköznapokon a gyöngyházfényű fehéret/törtfehéret, halvány rózsaszíneket szeretem, de ha hétvégén van kedvem, megcsináltatom a francia manikűrt, amit imádok, de ügyetlen vagyok és azt magamnak nem tudom elkészíteni. Az ügyesebbje magának is meg tudja csinálni... ha tudnám, csak francia manikűrt hordanék :))
2010. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mostanában rákaptam az Essence körömlakkokra. Önmagukban nem túl tartósak, de nekem fedőlakkal elég sokáig bírják. Úgyse szeretem, ha sokáig egyforma a körmöm. Szeretem az élénk színeket, a most divatos pasztell színeket, barackvirág, babarózsaszín, élénkebb pink, türkiz. Télen sokszor használtam feketét, sötétzöldet, sötétbarnát, bordót. Most új kedvenceim a bézses árnyalatúak, mert ruhákban is ezeket részesítem előnyben. Néha megcsinálom a francia manikűrt, de nagyon ritkán, mert nincs türelmem hozzá. :D
2010. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekm van egy nagyon szép astorom, amit imádok. ha egy rétegben kenem akkor épphogy átlátszik (de azért sötét) és olyan élénkebb gyümölcsleves színe van, ha pedig két rétegben akkor olyan jó érettmeggy színű :D vip velvet parma a neve.


szoktam még franciára is festeni, de csak akkor ha már tényleg hosszú a körmöm :)


még van egy csomó körömlakkom, de azokat nem szeretem annyira :)


továbbá nagyon szeretnék egy matt körömlakkot, de sajnos a környékünkön nem árulnak sehol :S:S na szal ilyet: [link]


és neked kérdező? :P

16/L

2010. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolso. az avonba ugyanojat lattam.
2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én nem szeretem a mattot. bár a képen szép. (:

amúgy pedig valami márkásabbat szeretnék (pl. Chanel) csak nagyon drágák. szóval én maradok a fekete miss sporty-nál. (:

2010. jún. 25. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Piros, de nem megyek márkára. Csak a színe legyen jó, meg az ára. A piros nagyon vadító szín. :)
2010. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pink és a piros

lovely

2010. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kedvencem a piros, a fekete, és a lila.:D

A piros miss sporty-s és nagyon jól bírja, a színe is szép:D

A lila avonos, az is jó és a fekete is.

2010. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!