Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjpúder palettát kidobját...

Szemhéjpúder palettát kidobjátok, ha régi de még van benne sok?

Figyelt kérdés

Van kb. 20 palettám, a 2 legrégebbi 3 évesek. Urban Decay paletták, erős falfesték szaguk van (amúgyis volt de nem emlékszem hogy ennyire erős let volna bár nekem túl kényes orrom van). Kidobnátok? Akinek van Naked és Naked2 kicsi palettája, van szaguk? (a hatosokra gondolok)

Mindkettő eredeti Sephora-ban vásárolt darab.



2018. nov. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez attól függ, hogy van e rajta jeletős változás szagban vagy állagban, ha igen akkor repül.
2018. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ido alatt nem hasznalom el akkor nem is kell. Kidobnam.
2018. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több, mint 8 éve haszanálok egy Dior palettát, tökéletes állapotban van.
2018. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 12. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan régit ami 4 évnél több ideig van meg por allagu szemhejpuder nem kremes, a kremes hamarabb le jár, de azert egy bizonyos ido utan erdemes lecserelni, ha megvaktozik a szaga, halmazállapota akkor ki kell dobni a smink terméket mert lejárt meg avasodott stb nem erdemes kockáztatni, de a szemhejpuder palettak, kőpuderek azok evekig elalnak, a spiral, ruzs, kremes szemcerka,tus, alapozo, korrektor, kremes kontur, szemhej termekek, stickek azok lejarnak így azoknak kell nezni, nekem kb 1 alapozom ki is kellett dobni mert olaj jött belőle! Szoval sztem dobd ki es vegyel ujakat.
2020. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!