Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék egyedi aranyozott...

Hol tudnék egyedi aranyozott bizsu medált készíttetni?

Figyelt kérdés
Egyedi arany színű medált szeretnék csináltatni, mivel sehol nem találtam magyar oldalon (fényképező alakú 1D-s arany) ilyent. Tudnátok linkelni nekem olyan (web)shopokat ahol tudnának ilyet csinálni rendelésre? Ára miatt csak bizsu jöhet szóba.

2018. nov. 11. 16:47
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Keress ötvösökre, és készítenek egyéni rendelés szerint. Nem mutatok linket, mert úgyis találsz.
2018. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy otvost. Egyébként én 400/g + munkadíj áron készítek ezüst ékszereket is, egy egyszerű medál kijöhet néhány ezer forintból aranyozassal együtt, és egy aranyozott ezüst mégiscsak nemesfém, örök életű,ha úgy tetszik. Ha rézből kéred akkor sem
2018. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*lesz sokkal olcsóbb, pár száz forintért senki nem fog neked egyedi cuccot gyártani.
2018. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!