Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha pl valaki esetleg adott esetben csak a szeme alatti karikákat sminkeli ki. Túl nagy lenne a kontraszt, vagy lehetséges teljesen eldolgozni, nem feltűnőre?

Figyelt kérdés
Egyébként nem jellemzőek nálam pl ilyen nagy kariák, csak kíváncsi vagyok. Lány vagyok, még egyelőre nem szoktam sminkelni semmilyen szinten.

2018. dec. 4. 21:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia.Èn mindenkèppen hasznàlnèk mèg legalàbb BB vagy CC krèmet

Egy plusz tipp hogy attòl függően milyen szinű a karika a szemed alatt vèkony rètegben ecsettel szèpen eldolgozva hasznàlhatsz szìnes korrektort. Ha kèkes lilàs a szemed alatt akkor ilyen narancsos barackos korrektorrt hasznàlj,ha pedig pedig barnàs akkor sàrgàssal tudod kivilàgosìtani azt a rèszt,majd erre rakod a sima krèmes korrektort. Ha viszont nem durva a szemed alatt akkor sem csak korrektort hasznàlnèk,hanem inkàbb BB krèmet,nem szèp ès latszik ha csak a szemed alatt van valami,ràadasul ha nem is raksz alà szines korrektort akkor csak beszürkìted a szemed alatti rèszt. Remèlem tudtam segìteni :)

2018. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld:)

Egyébként a későbbiekben hát én igazából rúzst, szemöldökceruzát, meg szemhéjtust v szemceruzát tervezek használni:) Eziránt meg csak érdeklődtem:) Túl sok sminket nem szeretnék, mert tartok tőle, hogy néhány színésznek smink nélkül a smink alatt öregedett meg a bőre, és nagyon nem lett szép nekik sajnos:S:) Én meg szeretem így a bőrömet; pl akár lealapozni nem akarnám:) Jó így neki, ha levegőzik, és akkor azért csak azt a keveset raknám magamra:) (rúzs, tus, szemöldökceruza:))

2018. dec. 5. 22:03
 3/4 anonim válasza:
Szia ùjra. Ez ìgy teljesen jò szerintem, viszont szempilla spiràlt mindenkèpp javasolnèk,szerintem az elengedhetetlen,ès kinyitja a tekintetet :) hacsak nincs persze èpìtett műszempillàd :)
2018. dec. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet, hogy majd kipróbálom:)
2018. dec. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!