Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem érződik rajtam a parfüm....

Nem érződik rajtam a parfüm. Vizezett lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig 2 db parfümöt rendeltem Notino-ról. Fújtam már mindenhova, próbáltam minden praktikát, de fél óra és alig érzödik. Akkor is csak akkor, ha közelről megszagol valaki.

Ma reggel már nagyon ideges voltam, kb. 6 fújást csináltam. Eredmény? Semmi!

Most létezik, hogy ennyire nem érződnének rajtam?

Pedig amit küldtek ajándék mintát, 2 fújás és körbeleng egész nap.



2018. dec. 5. 08:12
 1/6 anonim válasza:
80%
Nyugodtan hivd fel oket es kerd vissza a penzed. Fenyegetozz a fogyasztovedelemmel hogy a minta az nem olyan mint a parfum. 15 napon kotelesek elfogadni a vasarlas visszamondasat.
2018. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy vizezett, igazi parfümöket árulnak. Nekem nem volt gondom velük.

Van olyan parfüm, amit kevésbé lehet érezni. És persze az is lehet, hogy csak te nem érzed magadon, más érzi, mivel ha gyakran használsz valamit, akkor megszokod.

És egyébként az a jó, ha nem húzol illatfelhőt, és csak az érzi, aki közelebb áll hozzád.

Milyen parfüm egyébként?

És a minta és a rendelt parfüm is ugyanolyan? Nem lehet, hogy az egyik eau de parfum a másik meg eau de toilette?

2018. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadon nem mindig érzed.
2018. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam férfi Diesel Plus Plus-al volt az, hogy a parfümcenter.hu-ról rendeltnek, de még a DM-ben is sikerült egyszer más illatút venni. Azóta nem rendelek és vásárláskor megkérdezem, hogy vissza lehet-e vinni (a DM-ben végül visszavették).
2018. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. dec. 5. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
EDT vagy EDP? Nem mindegy!
2018. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!