Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtus és szemceruza alá...

Szemhéjtus és szemceruza alá kell valami szemhéj-alapozó? Vagy nem kötelező, de praktikus, vagy nem számít, hogy van-e?

Figyelt kérdés

És ha kell, vagy nem szükséges, de célszerű, akkor mehet oda is ugyanaz az alapozó, mint az arc többi részére, ugye? Meg akkor gondolom pl színes szemfesték alá is kell valami alapozó.


Előre is köszönöm.



2018. dec. 7. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem kötelező de jó ha van mert tartósabbá teszi a sminket. Vannak külön szemhéjalapozók célszerűbb azokat használni.
2018. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld
2018. dec. 7. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Jól írta az első, szemhéj alapot szokás alkalmazni, mondjuk én vízálló tust használok és ha épp nincs rajtam szemhéj festék, akkor a tús alá csak pudert teszek. (Sminkes)
2018. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre is ment a zöld
2018. dec. 7. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon olajos a szemhéjam, minden festék “elmászik” róla, legyen az szemceruza, tus, szemhéjfesték. Akármilyen drága sminkcuccot használtam, minden termék elkenődött. De van megoldás! Urban Decay eyeshadow primer portion. Nagyon kevés kell belőle, egész nap tart a sminkem!
2018. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!