Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Suliba labellót vagy szájfényt...

Suliba labellót vagy szájfényt szoktam használni, viszont ha eszek vagy iszok akkor mindig lejön és kenhetem fel újra. Tudnátok valamit ajánlani hogyan nem jön le?

Figyelt kérdés

#szájfény #labelló
2018. dec. 18. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden lejön, sajna:D Nincs olyan szájra való smink ami nem jön le evés/ivás hatására, maximum a tartós folyékony rúzsok de sokszor még azok is.
2018. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ne használj ilyeneket! Hosszú távon nagyon nem lesz jó. Egy idő után annyira hozzászoksz, hogy kicserepesedik és vérzik nélküle az ajkad.
2018. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél és ne igyál:D Mást nemtudsz
2018. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semeddig nemtarr újra kenni a labellót és a szájfényt evés és ivás után.
2018. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne egyél folyton, ha az újra felkenése is zavar... Ezek lejönnek, ez ilyen, de miért gond újra felkenni?
2018. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

napi folyadék bevitel... + ne nyalogassa az ember a száját --> ezektől cserepesedik ki.

A labello zsíros, az csak védi a hidegtől az ajkakat.


Kérdező, azért használati eszköz/termék, hogy használd s ne spórolgass, ha használod. Azért van.


Nekem mindig zsebemben van mindenhol az ajakbalzsamom s naponta 10x is bekenem. Inni s enni pedig kell.

Nem filléres dolog miatt fogom eldobni a létfontosságú tevékenységeket.


Ha színeset használsz s maradandót szeretnél: Tetoválás megoldja 😂

2018. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ezeknek nem olyan a formulája.


Matt rúzsokból, folyékony rúzsokból vannak nude árnyalatok amik semmivel nem élénkebbek mint egy színezett ajakápoló, viszont sokkal tartósabbak.

2018. dec. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szàjkontúr ceruzàval festem a szàm.Nem ragad,nem zsíros és tartós
2018. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, és kész. Én is mindig újrafényezem a számat minden evés-ivás után.
2019. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!