Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti milyen internetes...

Csajok! Ti milyen internetes oldalakrol szoktatok sminkeket és kozmetikai termékeket venn?

Figyelt kérdés
És az sen baj hogyha az oldal angol nyelvű, csak szállítsanak Magyarországra.

2018. dec. 31. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Eddig még csak Notinoról rendeltem sminkterméket. Időben szállítottak minden rendben volt vele. Nemrég tettem egy próbát és ebayről rendeltem egy szemfesték palettát, még nem érkezett meg így minőségről nem tudok nyilatkozni. Ha nem riaszt, hogy kínai no name cuccok akkor nézz szét ott, nagyon olcsó minden.
2018. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Notino

Pink Panda

Strawberry Net

Douglas

Zoeva

Morphe

Lime Crime

Feelunique

Beautybay

Jeffree Star

Lookfantastic

Cultbeauty

Sephora

Colourpop Cosmetics

Kiko

2018. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 31. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A The Body Shopból rendeltem két hete, volt közte smink, és innentől onnanis fogok rendelni. Szuperek a termékek. :)
2019. jan. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
35%

Kettes! Jeffree Star, Colourpop és a Lime Crime nem vámol?

Egyébként én Beauty Bayről és Beautylishről szoktam, elég sok márka van fent és 5-10 munkanap alatt kihozzák Angliából.☺️

2019. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Kettes vagyok.

De, ők vámolnak.

2019. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!