Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan helyeket, ahol tűvel lyukasztanak fület?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár oldalt, de mind pisztollyal csinálják. Leginkább XII,XIV,VII kerületek esnének útba, pl Corvin pláza, Westend
2019. jan. 2. 15:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért lenne fontos a tű, mert amikor kicsi voltam lőtték, és nagyon csúnyán gyógyult, az egyik be is gyulladt, aztán azt tűvel máshol megcsinálták, és sokkal szebb, mint a másik. Meg nem is gyulladt be.
2019. jan. 2. 15:19
 2/3 Metionin ***** válasza:
Piercinges-tetkós szalonokat nézz, ne kozmetikákat. Westendben mintha lenne piercinges, de nem járok sokat Bp-n, nem tudom.
2019. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik piercinges megcsinálja. Annyi hogy piercing szúrásnak szamolja ami drágább.
2019. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!