Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy találhatnék megfelelő...

Hogy találhatnék megfelelő alapozót vagy BB krémet? (Egyáltalán melyik lenne érdemesebb)?

Figyelt kérdés

Régóta keresem a megfelelő alapozót, vagy BB krémet. Mostanában inkább az utóbbit használom, mert az alapozót túl merevnek találom(sok fedéssel), pedig van mit fedni az arcomon mert sok a pattim, meg nagyon sötét a karika a szemem alatt.

Viszont mindegyik alapozó mégha hasonlít a bőrszínemhez akkor is vagy maszkos vagy olyan iszonyat bőridegen.

Pedig még a drogériában is segítséget kértem, hogy jót találjak, de az is sötét lett(olyat néztünk h nyárra is jó legyen mert akkor úgyis cseppet barnulok, hát nem úgy lett).

Aztán vettem NIVEA-s BB krémet, de ugye abból csak 2 árnyalat van és a világos is sötét nekem. :/

Szóval már teljesen tanácstalan vagyok.

Ráadásul 3-4 ezernél nem is szeretnék többet költeni erre az egészre.

20/N



2019. jan. 2. 20:06
 1/6 anonim válasza:
77%
Nekem a Bourjois BB kréme vált be a legjobban. Jó illata van, megfelelően fed, úgy hogy egészen természetes hatása van
2019. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Ja és mondanám hogy a Macnél nagyon segítőkészek, és megtalálják neked a megfelelő árnyalatot, de az 10ezernél kezdődik.
2019. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Rendelj ebay-ről koreai bb-t. Márkák: Holika Petit, Holika Holi pop, Missha, Purito, Tonymoly, Mizon, stb. Krémmánián olvass véleményeket! Hogy neked melyik lenne jó, az függ a bőrszínedtől, a bőrtípusodtól, hogy pl. mekkora fényvédelmet vársz tőle, és milyen fedést.
2019. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a Bourjois a legjobb, a Healthy Mix BB krémjét használom minden nap már kb 1 éve, de az alapozót is megvettem, ha több fedésre van szükségem azt használom, mindkettőt szeretem.
2019. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Én Alverde BB krémet használok, illetve a kritikusabb részekre korrektort (Essence).

Estleg próbáld ki, nagyon jó árban is van (1200Ft környékén).

2019. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Kipróbálhatod a NYX csepegtetős alapozóját is, az ugyan alapozó de nagyon könnyed állagú, nem maszkos, kicsit azt hiszem kilóg az árkategóriádból de nem vészesen (5000 Ft talán) és biztos hogy találsz színt mert kb 30-40 árnyalatban létezik
2019. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!