Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » PinkPanda oldal rendelés?

PinkPanda oldal rendelés?

Figyelt kérdés
Regiszráció nélkül rendeltem ecseteket a pinkpanda oldalán így is meg fog jönni? És nem igazoltam vissza az emailt. Illetve nem talalálom azt az email címemen a linket ahol vissza kell igazolni a regisztraciót. Ilyenkor mit csináljak?

2019. jan. 19. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:

B sszus....

hívd fel őket.

2019. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na várj. Nem regisztráltál de nem tudod visszaigazolni a regisztrációt? :D Egyébként meg fog jönni, én már többször is rendeltem Pink Pandáról. Ha csak rendeltél azt nem kell visszaigazolni. Ha regisztráltál, azt vissza kell, de azt írtad regisztráció nélkül rendeltél, tehát nem vagy beregisztrálva, tehát nem kell visszaigazolnod semmit.
2019. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Látszik reggel volt meg nekem xd

De már "regisztráltam"

Csak ahhoz hogy tényleg regiszrálva legyek és legye saját fiókom ahhoz érvényesíteni kell

Csak sehol se találom az email címemen azt a linket amivel érvényesíteni tudnám a regisztrációm. email cimem de nem találom sehol azt

2019. jan. 19. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én regisztráció nélkül szoktam rendelni mindig. :)
2019. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!