Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van ilyen lehetőség? Smink

Van ilyen lehetőség? Smink

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok. Bevallom semmi érzékem nincs smink terén, hiszen sosem sminkelem magam. Viszont nyáron férjhez megyek, gondoltam akkor legyen valami szolid smink. Mivel fogalmam sincs, hogy kell sminkelni, ezért arra gondoltam, hogy valakinek fizetnék ha szépen kisminkelne. De hova tudok menni vagy ki foglalkozik ezzel? A bőröm tiszta, szép, pattanásmentes, kozmetikusra nem lesz szükség.
2019. jan. 20. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
google, írd be, hogy sminkes/esküvői smink. a referencia képeket alaposan nézd át, mert némely sminkes nagyon csúnyán el szokta rontani.
2019. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2019. jan. 20. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ahogy az első is írta googleben a lakóhelyed + sminkes szavakra rákeresel rögtön találsz, általában saját weboldaluk vagy facebook oldaluk van ahol fent vannak a referenciáik, aztán amelyik szimpatikus azzal kapcsolatba tudsz lépni.
2019. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En azt gondolom, hogy ma mâr internetrol is meglehet tanulni sminkelni, foleg youtuberol, kell hozza ido, de a kesobbiekben sok penzt meg lehet vele takaritani.

2019. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!