Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót és primert...

Milyen alapozót és primert ajánlotok érzékeny, pattanásos, száraz bőrre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen a bőröd szerintem, inkább valami krémet vagy ilyesmit használj külön az arcodra mert alapozót nem gyártanak pl pattanásos bőrre de elvileg a cstrice hd liquid nagyon nagyon jó igaz nem próbáltam de már fél éve akarom csak a szinemben nem találtam meg árnyalatot mert annyira fogy csak 2000valahany Ft primerrol meg gozom sincs
2019. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az ilyen sz..rokat.


1. miért pattanásos a bőröd?

Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatsz? Minden sz..rt mellőzöl az étkezésedből? Meg van a napi minimum 2 liter vízfogyasztásod?


2. miért száraz a bőröd?

Az elsőből következik, hogy iszol megfelelő mennyiségű folyadékot? A testet célszerű belülről hidratálni.


3. ha érzékeny a bőröd, akkor minek kemikáliát rákenni?

2019. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, de csak szeretnék egy alapozót és primert ami nem szárítja tovább a bőröm és nem fog még jobban kipattogzani tőle. :)
2019. jan. 26. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Jusson már el kérlek az agyadig, hogy nincs olyan, amit kérsz. És hiába kensz vakolatot az arcodra, attól a problémád ugyanúgy megmarad.

Inkább kezeld a problémádat.

2019. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neeem :3
2019. jan. 26. 22:03
 6/6 anonim válasza:
Primerbol sztem keresd az olyat ami direkt hidratáló mert az száraz/vízhiányos bőrre jó. Alapozonal pedig nézd meg h melyiket irjak szaraz bőrre s melyiket olajosra stb. És igazuk van az előbbieknek igyál sok vizet. Nyilván ez nem old meg mindent és kell a smink de ha szebb a borod akkor azzal csak jobban jarsz
2019. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!