Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középisokloába mennyire...

Középisokloába mennyire lehet/illik sminkelni?

Figyelt kérdés

Az még jó,ha a egy kicsi szemhéjpúdert, szájfényt esetleg egy kis korrektor? Természetesen mindenből csak a visszafogottab színeket.

Vagy ez már sok?



2019. jan. 29. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahol lehet valahol nem.

Bár általában inkább az erősséggel van a baj, nem pedig magával a sminkel. Amit te írtál azt szerintem mindenhol megengedik.

2019. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Sulitól függ. Nálunk anno egy erős rúzsért szóltak de a szemceruzáért pl. nem. Körömlakk is lehetett de műköröm már nem. Szerintem amit írsz az a legtöbb suliban okés, kivéve ha valami egyházi intézmény ahol még a térded se lehet kint.
2019. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A suli engedi, nem azzal van baj.

Csak nem szeretnék túl rib@@ncos lenni

2019. jan. 29. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom ti milyen középiskolába jártatok, én tizedikben kb minden második nap piros meg lila rúzst hordtam, a körmöm három évig non-stop fekete volt és időnként lazán bementem teljes füstös szemmel és senkinek nem volt egy szava se.

A titok hogy tanultam amúgy, tisztességesen bejártam órára, odafigyeltem, 4-5-ös tanuló voltam, nem pofáztam meg balhéztam meg lógtam.

2019. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alapózó, korrektor + szemhélypúder + szájfény szerintem teljesen rendbe van. Mehet több is, nem ribis ha jól van megcsinálva!
2019. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!