Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Bronzosító, highlighter alapozó nélkül használható?

Szóval, nem szeretnék alpozot használni (esetleg néha BB krémet)

A bronzosító (néha highlighter) korrektor (szem alá) plusz púder "alapra" jó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Bronzosító, Highlighter, smink, alapozó, BB krém, púder, korrektor, hétköznap

febr. 1. 08:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Igen én is így csinálom már régóta, mióta szebb a bőröm már nem nagyon használok alapozót.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont febr. 1. 09:32 Privát üzenet
nem fog megtapadni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont febr. 1. 09:46 Privát üzenet
Használhatsz, de nem fog olyan szépen mutatni és nem is lesz annyira tartós. Legalább bb krémet tegyél alá, sokkal szebb lesz az eredmény. - Sminkes

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont febr. 1. 09:50 Privát üzenet
Tapasztalat hogy nem lesz olyan szep se tartos a hatas mint alapozoval :( nagyon vekonyan tegyel fel vagy akkor legalabb egy kis primert.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont febr. 1. 11:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

BB krém jó lenne alá?

Páran azt ajánlották hogy a Garnier Pure Active Anti Imperfections BB krémet vegyem

(szóval BB, korrektor, púder, és erre bronzosító - a tetejére kell fixáló spray is?)

# 5/11Időpont febr. 1. 12:26 Privát üzenet
Én raknék rá fixáló sprayt is.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont febr. 1. 14:08 Privát üzenet
Bb krémen jobb lenne, de ha nagyon nem akarod akkor primert vagy valami hidratákókrémet tegyél fel, (orrodra homlokodra púdert), és így talán jobban megtapad a bronzosító, highlighter is.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont febr. 3. 16:52 Privát üzenet
Én nem szeretem a Garniel BB krémét, de hát kinek mi válik be. Ha nem használsz alapozót, BB krémet nem tapad meg a por az arcodon, hamar lejön. Én a nivea makeup starter krémjét szoktam használni, könnyed hidratáló, gyorsan be is szívja a bőr de egy csöppet ragadós marad, nagyon szépen megmaradnak rajta a por termékek. Esetleg egy sima primer is hasznos, ha nem akarsz nem szükséges a BB krém se.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont febr. 3. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor BB krém plusz púderrel fixálva nem jó alapként?

# 9/11Időpont febr. 3. 17:40 Privát üzenet

De, pont ezt írtuk hogy ha van valamilyen krémes cucc az arcodon akkor úgy jobban tapadnak rajta a por termékek :D

Én személy szerint csak a Garniel BB krémet nem ajánlom, kipattogtam tőle és fura sárgás árnyalat van, de alapjában megfelel egy BB krém is ha alapozót nem akarsz.

Ha csak sima púderre kened a bronzosítót akkor a púder és a röbbi por is hamar lejön, de arckrémmel, primerrel vagy BB krémmel már tartósabb, ha biztosra akarsz menni fixáló sparyt is használhatsz.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont febr. 3. 17:49 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen lágy fedesű drogerias alapozot ajánlatok?
Lányok! A tubusos Maybelline fit me és az üveges-pupmpás alapozó ugyanaz?
Mi a különbség a highlighter és az alapozó között?
A highlighterhez muszáj alapozó?
A NYX-ben van egy highlighter ami pici alapozó formájú fehér tubusban van és fehér színe van, annak mi a neve?
Mi az a highlighter, kontúr?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!