Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás 2,5 mm-ről 4...

Fültágítás 2,5 mm-ről 4 mm-re. A fülem hogy bírná?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Simán mehet,Én annó 24-ről 30-ra toltam fel, be is durrant és kezdhettem elöről 14mmről...Szerintem hetente/kéthetente tágíts 4mm-t,mikor már érzed hogy nem feszül és kend.
2019. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
2-3 centi mehet, de ha fály nyilván nem, és 1-1,2 felé mész csak 1-1 méretenként
2019. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ne tedd! Teljesen nemzetidegen pillanatnyi divat ez, amelyet később megbánsz. A magyarok soha nem tágították fülüket, ez az ostoba divat szokás a kannibál óceániai szigetlakóktól "jött be".
2019. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-1 méret / 2-3 hét.


Ha sietsz vele begyulladhat, vagy ún blowout nőhet rá ami aztán marad... keress rá, rohadt undorító.


Jó sok síkosítót neki meg fertőtleníteni kell előtte.

Szilikonnal könnyebb mert azt öszehajtod kicsire, aztán kirúgja magát és nem kell tuszkolni.

2019. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
3. az én esetembe van jelentőssége, bár nem 30 centis az enyém, de van, de nem akarok róla beszélni hogy mi, mert elég szomorú sztori tartozik hozzá :c
2019. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!