Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan szerezhetnék olcsón...

Honnan szerezhetnék olcsón karkötőket, nyakláncokat, medálokat, mindenféle bizsut, és egyéb kis vackokat?

Figyelt kérdés

Szoborkészítéshez kellene. Sok időt megspórolnék illetve sok ötletet adna, ha lenne egy nagyobb készletem ilyen kis miniatűr vackokból.

Erre lennének jók a mindenféle kis(ebb)lányoknak való karkötők, amiken figurák vannak és eléggé dekoráltak, már-már csicsásak, le tudom szedni róluk a dolgokat.

Nem számít, hogy maga a karkötő vagy nyaklánc szakadt-e vagy sem, hogy fel lehet-e venni vagy sem. Az sem baj, ha kicsit le van róla kopva a festék, egy részüket úgyis újrafestem.

Hobbiboltban horribilis árakon adnak ilyesmiket.

Szerintetek honnan tudnék hasonló dolgokat szerezni?



2019. febr. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En aliexpresszről rendelnék, alapból olcsó de gyakran akcióznak is, sok az ingyenes szállításos. Van egy pár fülbevalóm onnan ami csak 20 Ft, de alapból lehet medálokat találni 50-100 Ft-ért. Egyetlen hátránya hogy lassan szállítanak, 2 hét jó esetben de gyakran 1-1,5 hónap is.
2019. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebayen is rengeteg az olcsó de szép ékszer, 300 forintért (ingyenes postával) már kaphatsz szép dolgokat. Általában 2-4 hét, míg megérkeznek a csomagok.
2019. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
+1 ebay szavazat
2019. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ha valakinek van más ötlete is, szívesen fogadom :) Kiszállítási idő nem akkora gáz, nem sietek sehova.
2019. febr. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!