Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Constance Carroll...

Hol lehet Constance Carroll termékeket kapni?

Figyelt kérdés
Pl. rúzsokat, szájfényt, körömlakkokat stb.. Ez egy igen olcsó 'márka', tehát Douglas, DM, Rossmann abszolút kizárva, nyugati aluljárójában pedig néztem de egyetlen terméket sem találtam.. Valami ötlet, hogy hol keressem? Örülnék pontos címeknek is esetleg. :]
2010. júl. 1. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig a Rossmannban lehet kapni... Én szóltam.
2010. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig a Rossmannban vettem régen (manapság nem tudom mi a helyzet, mert jó ideje nem sminkelek).

Illetve nálunk volt valami ruhabolt is egyszer oda is tettek be állványt és lehetett kapni pár hónapig. De ez vidék, nem Bp.


Rossmannokban keresd, máshol szerintem nincsen. Viszont nem mindegyikben van ilyen állvány, be kell nézni több üzletbe is ha nálatok van belőle több is.

2010. júl. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Némelyik TESCOban is lehet kapni, vagy a nagyobb hipermarketekben, vagy a hipermarketek külső üzleteiben esetleg!


[link]


[link]

2010. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja! És nem csak ROSSMANNokban lehet kapni! Én sem ott veszem! Sima drogériákban lehet leginkább megtalálni!
2010. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én régen Rossmannban és Tescoban vettem ilyeneket. De nem a legjobb minőség... :)
2010. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felvettem a kapcsolatot a nagykerrel, de a Rossmannokba már nem szállítanak, tőlük meg nem vásárolhat végfelhasználó.... tehát fogalmam sincs, merre lehetne kapni. Nekem is szükségem lenne egy parfümre.
2011. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!