Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki tudom otthon szúrni/szúratn...

Ki tudom otthon szúrni/szúratni a fülemet vagy nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve lövettem plusz két lyukat az egyik fülembe, viszont kb. 1-1,5 éve egyszer begyulladt az egyik fülbevalótól és utána nem tettem bele semmit sem egy jó darabig, mára pedig már vissza is nőtt. Lehetséges, hogy nem nőtt be rendesen, de már nem tudok bele tenni semmit se. Mikor lőtték, akkor nem fájt, kb. meg sem éreztem és rögtön benne is volt az ékszer, szóval ebből a szempontból jó volt. Viszont, ha itthon is ki tudnám szúrni magamnak vagy valaki itthon kiszúrná nekem, akkor nem mennék el több ezer forintért újra kilövetni. Steril tű stb. van, szóval nem azzal van a baj, csak nem tudom, hogy mennyire fájna, mert azért gondolom lassabb vagy macerásabb.
2019. febr. 23. 12:50
 1/2 anonim válasza:
100%
Fiatal koromban a barátnőmmel lezsibbasztottuk a fülcimpánkat, majd átszúrtuk tűvel. Szerintem ne próbáld ki, mert nekem borzasztóan fájt és be is gyulladt fél év múlva. Egyébként azt hallottam, hogy ahol beforrt már a lyuk, oda nem lehet mégegyszer szúrni
2019. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden ilyesmire igaz, hogy az amatőr otthoni munkának több komplikációja lehet mint a profinak akkor is, ha teljesen sima ügy egyébként. Ha már eleve van ott két beforrt lyuk és volt begyulladva, semmiképpen nem ajánlanám hogy magadnak csináld, mert nagy baj lehet belőle
2019. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!