Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hidratáló krémet...

Milyen hidratáló krémet tudnátok ajánlani, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

A bőröm alapvetően egy picit száraz, vízhiányos, de semmiképp nem szeretnék olyan krémet, ami szétzsírosítja az arcomat, mert arra nincs szükség.

Nem lenne hátrány, ha alapozó alá is fel lehetne kenni és esetleg létezne éjszakai verziója is, mert szeretem fürdés után is bekenni :)


Eddig a Garnier-szőlőmag kivonatos krémet használtam, de mostanában nem tetszik az arcbőrömnek.


Már 1 órája böngészem a netet, véleményeket, hozzászólásokat, de nagyon nehéz a döntés...

Szóval kinek mi jött be?! :)



2019. márc. 8. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem iszol napi 2 liter vizet? Akkor minden problémád megszűnne! Ja, és annyi pénzedbe se kerülne.


Imádom egyébként az ilyen kérdéseket, amikben leírják, hogy VÍZhiányos, száraz a bőr, és erre minden kencét kérnek segítségül, de arra egytől egyig lusta, hogy vizet igyon rendszeresen.

Nem a kencéktől fog megjavulni a bőröd.

2019. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom neked mindenre is a vízivás a megoldásod. Képzeld én pl napi 3-3,5 litert szoktam inni mégis szükségem van hidratálóra.

Kérdező én ugyan erről a krémről váltottam 2 napja. Most a helia-d tokaji aszu kivonatos nappalo és éjszakai krémjével kísérletezek. Első benyomásra tetszik de még túl sokan nem tudok róla mondani. Nem tudom, hogy használsz e valamilyen lemosót. Én most hagytam el a gél állagú arctisztítót mert napi 2x túl sok volt a bőrömnek, nagyon kiszárította. Most az próbálom, hogy milyen, ha csak micellás vizet használok. Viszont eddig ezt is rosszul használtam mert nem öblítettem le sima vízzel utána.

Ha olvasnál a témában akkor a skinsmart weboldalát mindenképp ajánlom, nagyon profi és minden le van írva.

2019. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

#2

Igen, mivel az első számú lépcső az, hogy BELÜLRŐL hidratáljuk magunkat. Alap esetben, ha megfelelő mennyiségű vizet fogyasztunk, megfelelő mennyiségben viszünk be olajat, zsírt és egészségesen étkezünk, akkor nem száraz a bőrünk.


A kezünk is csak azért szárazabb, mert azt pl. sokat mossuk.


Jó, persze a szél is szárítja az ember bőrét, de gondolom most nem azért száraz a kérdező bőre, mert szeles helyen él.

2019. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ui.: és nagyon sok tusfürdő és szappan is szárít.
2019. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi kettes a hasznos választ!

Végül egy Nivea krémet vettem, majd kiderül mi lesz :) Micellás vizet is váltottam pont ma, mert erre is gyanakszom, hogy lehet a probléma forrása


Kedves első! Ez a víz ivás emelèleted megdőlni látszik , mert én is naponta 3 liter vizet iszom :D Abban viszont bizonyos mértékig egyetèrtek, hogy vannak külső kivetülèsei a "belsőnek".

2019. márc. 8. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az igaz, hogy ha valaki nem iszik eleget akkor kiszarad a bőre. Csak nem értem, hogy miérti hiszi, hogy ezt nem tudjuk és pont emiatt is iszunk sokat.
2019. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem pl a hialuronsavas termékek nagyon bejöttem a vízhiányos bőrömre (én is először megpróbáltam rengeteget inni, nem javult). szepsegcenter.hu-n találtam olyan hialuronsavas krémeket amik bejöttek, gondolom több bennük a hatóanyag
2019. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
La roche posay bauer B5
2020. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!