Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek hogy ne jöjjön le...

Mit tegyek hogy ne jöjjön le a rúzs számról?

Figyelt kérdés

Szóval, az oké hogy kopik a nap folyamán a rúzs, de ami engem zavar, és látszik is amikor a szám közepén lesz egy csík

Ezt elég nehéz elmagyarazni, de akinek ilyen szokott lenni az tudja hogy miről beszélek, ahol összeer az alsó és felső ajkam ott a rúzs idővel "összegyulik" egy olyan vonalba

Ez ellen van valami trükk?



2019. márc. 19. 23:49
 1/10 anonim válasza:
70%

Ne kend fel olyan vastagon, és használj jobb minőségűt. Rúzs felviteléhez bőven elég az ujaddal "körözni" rajta és az ujaddal a szádra kenni. Meg persze ott a szalvétás trükk.


Csúnya smink 1 hiba tul sok ruzs

2019. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Banna97 ***** válasza:
100%
Egy kicsi feju ecsettel szoktam felvinni,igy sokkal egyenletesebben el lehet oszlatni,valamint nem kerul ra feleslegesen sok a ruzsbol. Nekem az a praktikam,hogy utana sima ajakbalzsamot is felviszek ra,igy tartosabb lesz,nekem legalabbis bevalt.
2019. márc. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom ajánlani hogy vigyél ajak balzsamot.
2019. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a tejere ajakbalzsam dolgot mindenképp kiprobalom!
2019. márc. 20. 08:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartós rúzst válassz. Van, amelyiket lemosni is alig lehet.
2019. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Ne tegyél fel rúzst. Az a legtutibb tipp!
2019. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mindenki értette meg teljesen a kérdésem


Nem az a baj ha kopik a rúzs, hanem ott a szám közepén lesz az a csík, ami néha lesz normálisan is, csak ha van rajtam rúzs sokkal jobb látszik

2019. márc. 21. 09:36
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ápold az ajkad, hogy sima legyen, és akkor nem ül meg sehol. Akkor szokott, ha száraz.
2019. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
én átlátszó porpúderrel szoktam átmenni rajta így a színe sem változik és extratartós lesz :)
2019. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zsepi/szalvéta trükk! nekem ez vált be.
2019. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!