Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan budapesti Yves...

Van olyan budapesti Yves Rocher bolt, ahol kevésbé bunkók vagy lenézőek az eladók?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem mondod meg hogy melyikben voltál, akkor nem fogunk tudni segíteni.
2019. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Óbudán találkoztam kedvesebb előadókkal, de tényleg nagyon sok helyen bunkók..:(
2019. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm második a normális választ. Abban még nem voltam, az Eurocenteres az?

Hát igen, nekem az Allee-s, Árkádos, Duna-plázás üzletekkel kapcsolatban kifejezetten rossz tapasztalataim vannak, bunkózás, mintha-ott sem lennék. Az Aréna plázában csak simán egykedvűek voltak, az még jó is. :D

2019. márc. 31. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát én sokfele voltam ilyen boltban, de még sehol nem voltak velem bunkók

Budaörs Auchan, Allee, Árkád, Köki, Aréna

2019. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Köki <3
2019. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A folyamatos radtapadasnal jobb,ha nem zaklTnak. A nyugatinal az Eiffel ter mellett a C.osta Cafenal foglalkoznak az emberrel es kedvesek.

N

2019. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az euro centerben :)
2019. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem csak velem voltak bunkók (kifejezetten), hanem másokkal is a facebook oldal szerint is...

2019. ápr. 8. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam a kökisben. Egy fiatal lany egyből odajött segíteni. Olajat szerettem volna de nem volt kirakva, megnézte a polc aljában is és megkérdezte a kolleganőjét is. Max 2 percet voltam bent de nagyon kedvesek voltak.
2019. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!