Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempilla liftingnek mi az...

A szempilla liftingnek mi az értelme?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kell szempillat festeni meg ilyenek? Mennyire tartós? Csak olyan írjon akinek van vele tapasztalata

2019. ápr. 2. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Legjobb barátnőmnek most lett, anyukája valami ilyen tanfolyamra jár, ő volt a próbababa. Barátnőm nagyon szereti, nem festi mellé a szempilláját, de nem is kell, szép, esztétikus az egész. Ha jól emlékszem azt mondta egy-két hónapot kibír, ami hogy ha tényleg igaz eléggé baráti. Ami nekem egyedül nem tetszik lehet neki rontották csak el, de túl meg van emelve, konkrétan a szemöldökcsontját súrolják a pillák. De ez csak igazán közelről látszik, messzebbről kifejezetten szép.
2019. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van! Ha irsz privatot elkuldom az insta oldalt ha budapesti vagy :)


8000ft es kethavonta jarok, elotte 7-8kt fizettem 3 hetente muszempillaert.. nalam a liftingnek 1D hatasa van, spirallal mar nagyoooon mu! Imadom! Nem sminkelek mellette, dorzsolhetem, moshatom. A sajat pillaim! Vegre termeszetesen szepnek erzem magam :)

Ha gondolod irj ram kuldok kepet szivesen :)

2019. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem érdekelne a szempilla liftinggel a tapasztalatod meg minden, ha képet tudsz mutatni azt is megköszönném! :)

Üdv, Helga

2019. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En is imadom.

Nekem alapvetoen nagyon egyenes, rovid pillaim vannak de most voltam vegre egy jo yumisnal, es annyira jo lett a hatas. Olyan mintha alapbol ki lenne spiralozva a szemem. Gondor is es kinyitja a tekintetet.

En meg voltam elotte egy masik szempillaliftingesnel, de 1 ora utan kb olyan volt mint alapbol.. Egyenes es rovid. A kormosom is mondta, hogy semmi valtozas.

De most vegre megtalaltam az “igazit” :)

2019. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!