Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is "csúnya" a...

Szerintetek is "csúnya" a sötétbordó matt rúzs?

Figyelt kérdés
Én több hónapja azt hordok, és barátnőim azt mondják, hogy nagyon jól áll, nagymamám szerint szintén jó, de anyám utálja. Miért van ez???

2019. ápr. 16. 10:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Beképzelt majom 😁 szerénységed határtalan...
2019. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek tetted fel a kérdést, ha ennyire magabiztos vagy?


Van több, a te cselekvéseddel ellenkező vélemény, de te csak azért is a magad igazát próbálod erősíteni.


Többen írták már, hogy ha neked ez így jó, akkor csináld. Minket igazából nem érdekel, mint ahogy téged sem érdekel, hogy én éppen milyen ruhában vagyok.

2019. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Egy sötét matt rúzs szerintem nagyon keveseknek áll jól, főleg a hétköznapokban. Bár nem írtad, hogy milyen a stílusod és hogy milyen helyen dolgozol de pl egy elegánsabb ruhatához nem hiszem, hogy a sötétbordó rúzs nagyon menne. Egy-egy szetthez oké, azt írod, hogy több hónapja ezt hordod. Pl Safiya Nygaard állandóan sötét, matt rúzsokat hord, kb csak fekete cuccokat vesz fel, sötét a haja és a bőre is. De neki is sokkal jobban állna, ha több színt hordana és világosabb színeket használna az arcán. De ő így érzi jól magát, neki ez a stílusa.
2019. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
100%
Önmagában nem csúnya, csak van akinek nem áll jól. Én mindig sötét bordós-lilás rúzsokat hordok, szerintem elképzelni se tudnának mással. Színes (de sötét) hajam van, rikító kék szemem és hófehér bőröm, a ruháim pedig feketék. Szerintem azért egy normális ember csak el tudja dönteni hogy jól áll-e vagy nem, valószínűleg anyukádnak eleve a szín nem tetszik vagy ő nem hordaná és akkor egyből maga a rúzs ronda. Esetleg negatív dolgot társít hozzá, nekem pl. buszon mondta egy nő hogy a bordó rúzs funkciója az, hogy ha megátkozok valakit, az jobban hasson (wtf) pedig akkor épp a ruhám is konszolidált volt.
2019. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem csúnya, max. tényleg valakin nem áll jól. Ha neked tetszik és szerinted jól is áll, akkor hordd nyugodtan. Ma már szerintem sem létezik az, hogy erősebb színeket csak alkalmakra viselünk... tényleg rengetegen hordanak vöröset, bordót stb., akár hétköznapokon is és szerintem semmi probléma nincsen vele.
2019. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem fogadod el másnak a véleményét akkor minek teszed fel a kérdést???

Csak azért hogy megmutasd milyen buta vagy.

2019. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
49%

Szerintem nem.

Én mindig csak sötét rúzsokat hordok. Jó nem bordót.. de sötét rózsaszínt, vagy nagyon picit lilás árnyalatokat.

És nem tudom miért akadnak ki azon, hogy csak alkalmakra jó, de hétköznapokra túlzás.. Nagyon sok csajon látni sötét rúzst hétköznapon..

2019. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Oksa, áttértem az élénk pinkre(sótétrózsaszín). Azért tettem fel a kérdést, mert nagymamám már kezdett megbarátkozni vele, mert ha a rikító pinket el tudja viselni, akk ezt is(bár a hatása kissé más); de az anyám mindigis konzervatív nő volt, így azt mondta, h "ha mégegyszer meglátja rajtam ezt a "kormozott" szájat, akk nincs több zsebpénz"(az ő szavait idézve). :D Meg hogy így sz pós a szám nagyon, és azért se áll jól, meg mert messziről feketés a hatása.
2019. ápr. 30. 09:56
 19/21 A kérdező kommentje:

Na visziláti, már lezártuk az ügyet, problem solved!



Visszatértem a régi pinkrózsaszín cukiságomhoz, mert azt mondták, ez a kissé vadóc külső sz rul áll. Ezt kell elfogadni.

2019. ápr. 30. 09:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért váltogatsd a színeket, hogy ne legyél túl egyhangú. Persze ha tetszik akkor nem kell.
2019. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!