Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha lövetem az orr piercinget...

Ha lövetem az orr piercinget akkor az később cserélhető karikára illetve patkóra? Illetve fáj a pont ékszer cseréje?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, hogy azt egyszerűen csak ki kell húzni egy határozott mozdulattal, de az orrban lévő része viszont picit vastagabb, mint maga a szár. Ma már kifejezetten medisept orrbelövő készülékkel lövik az orrot a kozmetikusok. Gondolom így jobb,mint ahogy régen csinálták.

2019. ápr. 21. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy te ló? Karika az orrban meg patkó
2019. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha
2019. ápr. 21. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne lovesd:) szurasd inkabb.
2019. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szuratnám de ahhoz nincs elég bátorságom. Tudom, szinte ugyan az, de engem személy szerint valamiért megnyugtatna a tudat, hogy lövik.
2019. ápr. 21. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is szúrasd, és próbálj arra fókuszálni, arra gondolni, hogy habár a piercinges szúrja, de több a tapasztalata mint egy kozmetikusnak, mivel ugye ahhoz, hogy átlőjjék, ahhoz nem kell nagy tapasztalat.


Egyébként bele tudsz rakni majd bármilyen piercinget, ettől nem kell tartani.

2019. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen azert szoktak a szurast javasolni mert az nem roncsolja a korulotte levo szoveteket illetve egy piercinges tudja, hova lehet szurni....

nem fog fajni fagyasztjak elotte :)

2019. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress rá YouTube-on, hogy piercing gun fails piercing gun gone wrong. És ha utána is lövetni szeretnéd, akkor ne csodálkozz, ha begyullad, kialakul körülötte vadhús, nagyobb lesz a lyuk, mint akartad és számos ilyen dolog. Azonkívül porcos részt lövetni???

Mindegy. A te tested. De a videókat azért mindenképp ajánlom megnézésre.

2019. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is lövettem, és nem bántam meg. Egyáltalán nem fáj sem a lövés, és utána sem. Bár pár hónappal tovább tart a gyógyulás. Lehet cserélni karikára
2019. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom a kozmetikus ettől függetlenül lehet hogy ő érti a dolgát de nagyon sok nem. Inkább bízd magad egy piercerre ő jobban ért hozzá ezt tanulta. Én is azt javaslom hogy szúrsd inkább.
2020. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!