Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér adidas superstarról...

Fehér adidas superstarról mivel tudnam lemosni a két éves koszt?

Figyelt kérdés
Nem valami szep es ujra szeretnem hordani, de mivel bőr ezert nemtudom mivel mostam le

2019. ápr. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan vansem van, szintén bőr, vanish szappanos puha szivaccsal tisztítom.
2019. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mososzert osszekeversz meleg vizzel kis talban. Fogkefet belemartod es ledorzsolod vele a koszt. A hasznalt fogkefevel tobbet ne moss fogat!
2019. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan Lasocki cipőm van, fehér, de a fogkrém csodálat művelt vele kb. :D én csak simán rányomtam egy kis fogkrémet, egy ronggyal jól áttörölgettem, majd vizes ronggyal àttöröltem mégegyszer, és sokkal tisztább lett.
2019. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Viccet félretéve. Én lenyalom Neked , tisztára. Tudom,hogy fura de nekem tetszene. Ha érdekel írj ! :-)
2019. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!