Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért elítélendő, ha fiúként...

Miért elítélendő, ha fiúként szeretem kifesteni a körmömet?

Figyelt kérdés

Tehát mért baj az ha festem a körmömet?

Hiszen nem vagyok meleg! De mégis mindenki úgy kezeli ezt a témát hogy csak a lányoknak való,meg hogy nem férfias.

De mi a baj azzal ha nekem szimplán tetszik a körömlakk és szeretem festeni a körmömet? Azt vettem észre hogy nagyon sokan ebben a témában hogy ki hogyan öltözködik,hogyan néz ki stb. nagyon konzervatív és bántó a másikkal csak azért mert az kicsit eltér ugymond a "normálistól".



2019. máj. 5. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Mert a nők és a melegek festik a körmeiket... Nem baj az, ha neked ez tetszik, de valószínű, hogy te nem a mi csapatunkban játszol. Nincs ezzel baj, ahogy neked jó...
2019. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem elitélendő,csak így elkerülnek a lányok. Neked tetszik egy lány full szőrös lábbal? Az sem elitélendő, csak nem nőies.
2019. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Felőlem olyanra fested a körmödet, amilyenre szeretnéd. Akár meleg vagy, akár hetero. Külső alapján nem szoktam ítélkezni. Viszont a legtöbb ember igen. Vagyis megszólnak minden átlagtól eltérő szokásodért, vagy kinézetért.

Azt javasolnám, hogy hivatalos helyre, állásinterjúra semmiképp ne viselj körömlakkot. Illetve óvakodj a homofóboktól, mert kifestett körmökkel hiába magyarázod, hogy nem vagy meleg csak szereted a csillogó körmöket.

2019. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Sok homofób és konzervatív ember van, akik nem tudnak semmi eltérő dolgot elfogadni.. De attól úgy élsz ahogy akarsz..
2019. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
A #2-nek adok igazat.
2019. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
mert bunkó parasztokkal vagyunk körülvéve akik nem tudnak csak a maguk dolgával törődni. sok szubkultúra része a festett köröm, férfiaknak, nőknek egyaránt. engem pont nem érdekel, milyen színű a körmöd, milyen ruhákat hordasz, mennyi piercinged meg tetoválásod van, mert nem ez alapján ítélem meg az embereket. sokan viszont igen
2019. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

#6

Régen a férfiak hordták a magas sarkúakat is...

De ma meglátnál egy hosszú hajú, festett körmű, kifestett pasast magas sarkú cipőben tipegni... Te mit gondolnál, de őszintén?? Azt gondolnád, hogy ez teljesen normális és megszokott?? Meg hogy biztos szereti a retró cuccokat és hagyományokat?? Na tudod kinek meséld, hogy szerinted ez oké lenne és nem gondolnád hogy meleg vagy transznemű...

2019. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem gerjedsz a palikra, rendben, van ilyen. De azért - ha nem is az MTF - kezdésnek legalább a Q betűnek utánanézhetnél, nem miattunk, csak önmagadat ne nézd egy életen át hülyének... "Fiúk" ilyenkor a focimeccset nézik, jut belőle mára is. Azt se fedezték még fel, hogy a barátnőjük körme ki lett festve bármikor is az életben, nemhogy itt ilyen "Smink és kiegészítők" rovat is van.
2019. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
#7 nem gondolnám, hogy ez megszokott, mert nem az. sokkal több pasi nem festi a körmét, mint aki igen. messzemenő következtetéseket csupán ebből nem lehet levonni. ha mondjuk a festett köröm mellé van pl smink, stb, abból már lehet továbbgondolni. de minek? mi közöd van ahhoz az emberhez? őt miért érdekelné a te véleményed? még ha rá is hibázol, hogy valóban meleg, az neked miért fontos? főleg ha te mondjuk a nőkre gerjedsz. mit nyersz abból, ha valaki, akihez semmi közöd nincs, meleg? miért érdekel egyáltalán?
2019. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem bejönnek az ilyen fiúk :) Szerintem nincs annál férfiasabb dolog, mint amikor egy férfi nem veszi véresen komolyan a "férfiasság határait".
2019. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!