Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megérné ezek közül a sminkecse...

Megérné ezek közül a sminkecset készletek közül rendelni?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett érdekelni a sminkelés, és szükségem lenne néhány ecsetre. Ami most a legfontosabb lenne számomra az egy korrektorecset, illetve néhány szemhéjon használható ecset.

Nézelődtem már néhány oldalon, és találtam párat, ami árban megfelelne nekem.


[link]


[link]


[link]


Szerintetek ezek mennyire jó minőségűek? Kezdőként, úgy, hogy csak néha, hobbiból sminkelném ki magam, arra megfelelne?

Vagy tudtok ajánlani más ecseteket vagy ecsetkészletet hasonló árban?



2019. máj. 5. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fura ez az oldal. Olyan, mintha eBay-ről rendelné, és azt küldené el neked. Ezt a 20-30 napos szállítási idő miatt mondom. Ott is vannak jobb minőségű ecsetek olcsón, de ugyanilyen várakozási idővel ingyenes szállítással te is megveheted onnan.

Ha már szállítási díjat fizetnék, és itthonról akarnám rendelni, akkor mindenképpen max. pár napot lennék hajlandó várni rá. Ez például árban hasonló készlet, és a hely is profibbnak tűnik:

[link]

2019. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gagyik. Ilyen árban tényleg Makeup plázából a Jessup szettek a legjobbak, nekem is vannak ettől a márkától ecseteim.
2019. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azok tényleg jobban néznek ki. Valószínűleg akkor inkább olyat rendelek
2019. máj. 5. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!