Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cheek piercing újraszúratása hol?

Cheek piercing újraszúratása hol?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja volt már cheekem, mindkét oldalon, amit a fetishben szúrtak, de azt nagyon elrontották, mert rövid és rossz fajta ( mindkét végén pici golyós szilikon ) piercinget tettek bele, az arcom annyira rádagadt és begyulladt, hogy megijedtem és inkább kivettem otthon magamnak, nem akartam, hogy belenőljön és mehessek sebészetre. Igen, tudom, nem kellett volna plázaszalonba menni, de már késő bánat, tanultam az esetből. Mint írtam, azóta eltelt már 4 hónap, a lyuk már gyógyúlt, kezeltem rendesen, de a heg ugye meglátszik az arcomon. A kérdés az lenne, hogy lehet e ugyanoda szúratni, ahol volt, illetve tudtok e valóban megbízható, nem plázában lévő szalont ajánlani Pesten belül, ahol nem levevősek? ( 10-max 15 ezres árkategóriában ) előre is köszi! :)

2019. máj. 10. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Komáromi Geri, Swastika (Uránia mellett vannak). Érdemes személyesen bemenni hozzá. Nem mindegy, hogy hogyan gyógyult be, mennyire maradt csomós a szövet. Extrém kinézetű srác, de nagyon jófej és ami a lényeg, vérbeli profi.
2019. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!