Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen olcsó sminktermékek,...

Milyen olcsó sminktermékek, legfőképpen sminkpaletták vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni minőségi de nem horror áron elérhető sminkeket. Akár online is.

Jól pingmentált sok színű nyári szineket tartalmazó sminkpaletta kellene a legjobban. Rossmannban nem találtam csak 4 színű kiszerelést amit kicsinek tartok.

Ki mit használ? És hol lehet beszerezni?

Konkrét termék nevek érdekelnének.


2019. máj. 20. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Essence?
2019. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrét termék nevet kérek mert így hogy Essence nem tudom melyikre gondolsz és nem mindegyik terméke jó az Essencenek sem.
2019. máj. 20. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Revolution palettákat nézd meg pinkpandán. Ez már ilyen középszar kategória, a drogériás cuccoknál jobb és egy átlag lány simán elvan vele és nem drága. Gondolom nem ezzel akarsz sminkessulit végezni, arra bőven jó, hogy kifesd magad.
2019. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Catrice paletta szintén Rossmannos és én meg vagyok vele elégedve. Több mint 4 szín van benne
2019. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Makeup Revolution. Müllerben és nagyobb Rossmannokban élőben is meg tudod nézni. 2-4000 forintért nagyon nagy kiszereléseket kapsz. Vannak jobb és rosszabb palettáik, de mostanaban nagyon belehúztak, gyakrabban nyúlok az újabb Revolution szemfestékeimhez mint az ABH meg UD palettáimhoz. Főleg meleg nyári színben rengeteg palettájuk van.
2019. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Miss Sporty jó, a minipalettába 4 szín van, 2-t vettem, de nem jött be, 3 hónapnyi használat után viszkettem tőle, mint egy rühes... Allergia... Az Essence is jó, bár az is allergizál nekem, sőt fura módon a Burjouis, Avon, Rimmel is, nem jó, kiszárad tőle a bőröm, meg viszket, meg néhány pattanásom is volt tőle a szemem alatt.



A mások által kínai sz rnak mondott bármilyen sminktermékek meg nem(kopp, kopp, kopp).

2019. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendeltem egy Revolution 36 színes palettát 4000-ért. :)
2019. máj. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!