Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól lehet szülői...

Hány éves kortól lehet szülői engedély nélkül fület lukasztani?

Figyelt kérdés
Fülbevaló
2019. máj. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak cimpába?

18-tól biztos. Ha cimpáról van szó, akkor lehet hogy kozmetikus az azalatt is megcsinálja. Ez helytől függ. Ahol én anno voltam, ott kértek szülői beleegyezést, de sok ismerősöm egyedül ment és nem volt probléma.

2019. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cimpába szeretnék egy második fülbevalót
2019. máj. 20. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudok olyan helyet ahol köldök piercinghez se kértek, nem is megyek többet oda. Egy másik szalonban se kértek, nálam volt az aláírt papír, lehet 18 fölöttinek néztek.

Illetve 3. füllyukhoz azért nem kértek tetováló szalonban mert ha az első kettőt engedték a szüleim akkor bíznak bennem ha azt mondom ezt is engedik, azért vittem papírt ha mégis kell.

Kozmetikus még lehet megcsinálja de szerintem jobban megéri egy jó helyre menni ahol inkább kérnek ha szüleid belemennek, annyi az engedély hogy kinyomtatsz egy papírt, szüleid aláírják és mehetsz is, vagy elkísérnek.

2019. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem akartak lyukasztani, 18 alattinak hittek. :/
2019. máj. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!